Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zpěváci :)

 

Justin Bieber se narodil 1.března 1994 v kanadském Stratfortu. Jeho auktuální hit je je jeho debutový singl "One Time" . "One Time" se hraje ve všech Amerických rádiích a na You Tube si na klip k videu kliklo během prvního dne přes 100 000 lidí!!!
Proslavil se díky You Tube !!! Jeho přespívané verze známých hitů bodovaly a náhodou si ho všiml i Usher, který mu právě pomáhá s přípravou první desky na které bude také sing "One Time"!!!!

 

Alba interpreta Justin Bieber

 • One Time

  Vydal:
  Universal Music Group
  Délka:
  03:35
  Počet skladeb:
  1
 • My world

  Vydal:
  Island Records

Další alba

Videa interpreta Justin Bieber

             Jmenuje se Selena Marie Gomez Narodila se 22.července 1992. Její herecká kariéra začala v roce 2002, kdy si zahrála Giannu v seriálu Barney & friends, zde se taky seznámila se svou dobrou kamarádkou Demi Lovato, která hrála Angelu. Potom dostala roli ve filmu Spy Kids 3D: Game Over, and Brain Zapped. Poprvé se objevila na konkurzu Disney, poté se odstěhovala z Texasu do Californie a stala se členem Disney "rodiny". Začala se objevovat v populárních seriálech The suite life of Zack and Cody, Hannah Montana-zde si zahrála ve dvou dílech zpěvačku Mikaylu. Její přestávka zkončila v říjnu 2007 , kdy

Více...

 

Alba interpreta Selena Gomez

Další alba

Videa interpreta Selena Gomez

Další videa

Rihanna

Rihanna se narodila v hlavním městě Barbadosu Saint Michael. Její rodiče se jmenují Monica a Ronald. Její matka pochází z Guyany. Má dva mladší bratry, kteří se jmenují Rorrey a Rajad. Rihanna vystudovala Combermere School, kde už tehdy měla hudební trio ještě se dvěma spolužáky. V roce 2004 byla n...
Přečíst celý životopis

Průměrné hodnocení:

3.50
 

MP3

Zobrazit seznam Zobrazit seznam Zobrazit náhledyZobrazit náhledy

Alba

Good Girl Gone Bad: Reloaded mp3

eminem1_lEminem, vlastním jménem Marshall Bruce Mathers III se narodil 17.října 1972 v Saint Joseph, stát Missouri. Jeho matka Debbie Mathers-Briggs ho porodila v 17 a otec od nich odešel, když Eminemovi bylo 15 měsíců, takže ho nikdy ani nepoznal. Žil pouze s matkou a později s mladším bratrem. Většinu svého dětství strávil věčným stěhováním mezi Saint Joseph a Detroitem. Časté střídání škol mělo negativní vliv na jeho vztahy a dosti těžko si hledal přátele. Dost často se na něj také zaměřovala pozornost šikany, o čemž se zmiňuje ve své písni Brain Damage.

Důvod jejich častého stěhování byla chudoba, povětšinou bydleli na ubytovnách, přívěsech a příbuzných. Jeho matka se živila jako prostitutka a měla vypěstovanou závislost na Vicodinu a Valiu. Děti považovala jen jako přítěž, co sebou musela tahat. Za to, že se o tom později zmínil ve svých textech ho zažalovalo o deset miliónů.

Již jako dítě se Eminem zajímal o rap a tak nepřekvapilo, že v 14 začal vystupovat a o něco později se přidal ke skupině Soul Intent. V 17 se na střední škole seznámil se svým nejlepším přítelem Proofem a také se svojí budoucí ženou Kimberly Ann Scott. Eminemovo studium bylo celkově problémové a proto nakonec školu ani nedokončil.

V prosinci 1995 se mu narodila dcera Hailie Jade, což považuje za milník své kariéry. Právě snaha zaopatřit rodinu ho motivovala k vydání svého prvního nezávislého alba pojmenovaného Infinite. To se však nesetkalo příliš kladným přijetím. K tomuto neúspěchu se ještě přidal rozchod s Kim, což vyústilo v Eminemův pokus o sebevraždu předávkováním prášky.

V roce 1997 se mu podařilo po úchvatném výsledku ve freestyle rapové soutěži Rap Olympics Los Angeleského rádia oslovit Interscope Records. Následující debut v populární show Wake Up Show vzbudil pozornost Dr. Dre. S jeho pomocí stvořil Slim Shadyho, temnou část své osobnosti. Vzniklo úspěšné album The Slim Shady EP, které díky své kontroverzní povaze a textů zaujalo mnoho příznivců.
Rok 1999 byl pro Eminema více než příznivý. Krom toho, že se opět dal dohromady s Kim, kterou si 14. Června i vzal, přišlo jeho další album The Slim Shady LP. Bylo založené na úspěchu singlu My name is a během krátké doby se řadilo mezi nejprodávanější.Album dosáhlo třikrát na platinu a získalo dvě ocenění Grammy (nejlepší rapové album a Nejlepší rapový sólový výkon).

Akon

Akon narozen jako Alioune Badara Akon Thiam Thiam (30. dubna 1973) je senegalsko-americký Hiphoper, zpěvák R&B, textař a hudební producent. Akona katapultovala mezi hudební hvězdy skladba "Locked Up", z jeho debutního alba "Trouble", které vyšlo v roce 2004. V druhém albu "Konvicted", obdržel Akon nominaci na hudební cenu Grammy se skladbou "Smack That",...
Přečíst celý životopis

Průměrné hodnocení:

3.55
 

MP3

Zobrazit seznam Zobrazit seznam Zobrazit náhledyZobrazit náhledy

Alba

Locked Up mp3

Keidran Jones narozený roku 1987, na hudební scéně více známý jako Iyaz, je zpěvák a raper pocházející z Panenských ostrovů. Narodil se do muzikální rodiny a vyrostl ve městě Tortola na Britských Panenských ostrovech. Iyaz studoval digitální nahrávací techniky a nahrávání hudby. Jeho hit "Replay" obsazoval v roce 2009 první příčky amerických hitparád a velký úspěch slavil také v Británii. Jeho první neoficiální singl "Island girls" prezentoval nejdříve na Myspace a v karibské oblasti s ní slavil velké úspěchy. Díky tomu si ho také všiml Sean Kingston, který mu nabídl spolupráci. Iyaz nejprve nechtěl uvěřit, ale po několika telefonátech svolil ke

Více...

 

Alba interpreta IYAZ

 • Replay

  Vydal:
  Warner Music
  Počet skladeb:
  6
 • Solo Ep

  Vydal:
  Warner Music
  Délka:
  23:16
  Počet skladeb:
  4

Další alba

Videa interpreta IYAZ

 
 

 
Archiv

Kalendář
<< září / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 13487
Měsíc: 170
Den: 3